22612021
info@artistun.com

شرکت آرتیستون صنعت

شرکت آرتیستون صنعت

شرکت آرتیستون صنعت (جزء گروه بازرگانی آرتیستون ACG) با بیش از 14سال فعالیت پر افتخار در زمینه مشاوره ، طراحی ، ساخت ، فروش ، واردات ، نصب و راه اندازی ، تعمیرات و نگهداری ، تست و بازرسی  و آموزش در صنعت جرثقیل سقفی ،جرثقیل دروازه ای ،جرثقیل بازویی ، جرثقیل دیواری ، وینچ و بالابربکسلی و بالابرزنجیری و دیگر تجهیزات خاص جا به جایی مواد آماده ارائه محصولات و خدمات در سراسر کشور می باشد .

ما از آغاز فعالیت خود همواره در تلاش برای ارائه بهترین محصولات و خدمات با کیفیتی در سطح استاندارد های جهانی بوده ایم و افتخار همکاری با شرکت هایی بزرگ در صنایع مختلف کشور را دارا می باشیم .

شرکت آرتیستون صنعت اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری (2008-9001 ISO) از شرکت TUV آلمان می باشد .

ما با پرسنلی کارآمد ، مجرب و حرفه ای و با ارائه آموزش های مستمر به کارکنان سازمان در سطح های مختلف جهت بالا بردن کیفیت خدمات و محصولات خود در تلاش هستیم و همواره می کوشیم تا نیاز های مشتری را در بالاترین سطح برآورده کنیم .

هدف ما ارائه محصولات و خدماتی متفاوت و به صورت سفارشی برای انواع مشتریان می باشد و تامین خواسته مشتریان در صنایع مختلف و خاص یکی از افتخارات ماست.

ما به هدف خود ایمان داریم و با یاری خداوند یکتا و با پیام راه در جهان یکی است و آن راه راستی است همواره در تلاش هستیم تا بهترین خود باشیم .

آرتیستون از نام های کهن ایران زمین و نام دختر پادشاه ایران کورش کبیر به معنای راستی و درستی می باشد .

راه در جهان یکی است و ان راه راستی است ( زرتشت )

لوگو قدیمی و جدید شرکت آرتیستون صنعت

برندهاتگ ها : شرکت آرتیستون صنعت گروه بازرگانی آرتیستون ACG گروه آرتیستون آرتیستون صنعت معرفی گروه سازنده سازندگان فروشنده فروشندگان محصولات فعالیت جرثقیل سقفی جرثقیل دروازه ای جرثقیل بازویی وینچ بالابر موتور گیربکس سیم بکسل زنجیر گروه صنعتی

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo