22612021
info@artistun.com

تامین کنندگان

تامین کنندگان

شرکت آرتیستون صنعت با توجه به داشتن طیف وسیعی از مشتریان در صنایع مختلف و با در نظر گرفتن نیاز مشتریان تمام تلاش خود را می کند تا بهترین پیشنهاد را به کارفرمایان ارائه نماید.
با توجه به تنوع صنایع مختلف در کشور ایران تجهیزات و قطعات مصرفی در جرثقیل های ساخت شرکت آرتیستون صنعت متفاوت می باشد و از معتبر ترین تولید کنندگان تجهیزات و قطعات جرثقیل از سراسر جهان تامین می شود.
ما از برند های معتبری در جرثقیل های مختلف استفاده می کنیم و تمامی این برند ها در سطح خود بهترین هستند و با تکنولوژی پیشرفته و مدرن تولید می شوند و در فرایند تولید تمامی استاندارد های بین المللی رعایت می شوند و در نتیجه محصولی با کیفیت بالا در اختیار این شرکت قرار می گیرد و با آموزش مداوم تکنسین های نصب شرکت آرتیستون صنعت تمامی قطعات به نحو صحیح بر روی جرثقیل ها نصب می شود .
همچنین ما جهت ارائه خدمات پس از فروش محصولات شرکای تجاری خود دارای توانایی کامل می باشیم و تضیمن تمامی قطعات و تجهیزات بر عهده شرکت آرتیستون صنعت می باشد.

برندهاتگ ها : جرثقیل سقفی جرثقیل دروازه ای جرثقیل بازویی وینچ بالابر بهینه سازی جرثقیل سقفی انواع جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی جرثقیل دروازه ای جرثقیل بازویی وینچ بالابر موتور گیربکس تجهیزات جرثقیل سقفی قطعات جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت جرثقیل سقفی تک پل جرثقیل سقفی دو پل قیمت جرثقیل سقفی فروش جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت جرثقیل سقفی برقی جرثقیل سقفی دستی جرثقیل سقفی دماگ جرثقیل سقفی بلغاری خرید جرثقیل سقفی لوازم جرثقیل سقفی لیست قیمت جرثقیل سقفی خدمات جرثقیل سقفی

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo