22612021
info@artistun.com

صنایع خودروسازی

صنایع خودروسازی

طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی مخصوص صنایع تولید و مونتاژ خودرو
 
شرکت آرتیستون صنعت با طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی خاص و سفارشی  برای شرکت های فعال در صنعت تولید خودرو راهکار های مطمئن و ایمن را ارائه می دهد .
واحد فنی و مهندسی شرکت ارتیستون با استفاده از فناوری های نوین در صنعت جرثقیل پیشنهاد هایی ویژه برای خطوط تولید خودرو دارد.
 
از جمله واحد های صنعت خودرو که جرثقیل سقفی در آن مورد استفاده قرار می گیرد به شرح ذیل می باشد:
واحد انبار قطعات و تجهیزات 
واحد رنگ آمیزی
خطوط تولید و مونتاژ
 
جرثقیل های زنجیری مونوریل که شرکت آرتیستون صنعت به تولید کنندگان خودرو ارائه می دهد مطابق سیستم و فرایند تولید و مونتاژ می باشد و این نوع جرثقیل های با سرعت های خاص و سیستم اینورتر جهت ارائه سرعت ایمن با کارفرمایان این اطمینان را جهت جا به جایی قطعات و تجهیزات خودرو به صورت کاملا ایمن را ارائه می دهد و با توجه به کیفیت بالای این نوع از جرثقیل های زنجیری کارفرما می تواند از سرعت بالا و جا به جایی ایمن قطعات آسوده خاطر باشد و این امر در تولید محصولات بیشتر به تولید کنندگان این صنعت کمک بسیار زیادی می کند.
 
نوع دیگر از جرثقیل های مورد استفاده در صنعت خودرو جرثقیل سقفی با ظرفیت های سنگین می باشد که جهت جابه جایی کویل های ورق در انبار های ورق و در قسمت پرس کاری جهت جابه جایی انواع قالب بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.
 
لازم به ذکر است این نوع جرثقیل ها به صورت کاملا سفارشی طراحی و ساخته می شوند و در تمامی مراحل طراحی و تولید از استاندارد های معتبر بین المللی استفاده می شود و همواره شرکت ارتیستون صنعت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که تمامی استاندارد های رعایت شده و گزارش تمامی مراحل از طراحی و ساخت و نصب به مشتریان ارائه می گردد و در پایان گواهی سلامت دستگاه نیز از سوی شرکت های بازرسی استاندارد نیز صادر می شود. 
قابل توجه این که شرکت آرتیستون صنعت جهت جلب رضایت مشتریان خود تمامی جرثقیل های خود را با آپشن های مختلف بنا به درخواست مصرف کننده طراحی و تولید می کند و مهمترین هدف دراین سازمان جلب رضایت کامل مصرف کنندگان محترم می باشد.

تگ ها : صنایع خودرو سازی جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی سازندگان جرثقیل سقفی فروش جرثقیل سقفی طراحی جرثقیل سقفی تولید کننده جرثقیل سقفی ایمنی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی آرتیستون جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت جرثقیل سقفی دماگ جرثقیل سقفی استریت شرکت سازنده جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ورلند جرثقیل سقفی اشتال جرثقیل سقفی کارگاهی جرثقیل سقفی کابین دار قطعات جرثقیل سقفی قیمت جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی شرکت های سازنده جرثقیل سقفی پروژه طراحی جرثقیل سقفی دانلود پروژه طراحی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ضد انفجار فروش جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ویتال نصب جرثقیل سقفی تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی تعمیرات جرثقیل سقفی تعمیر جرثقیل سقفی تعمیرکار جرثقیل سقفی نمایندگی فروش جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل دماگ نمایندگی جرثقیل سقفی استریت جرثقیل سقفی استریت

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo