22612021
info@artistun.com

صنایع سیمان و گچ

صنایع سیمان و گچ

طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی صنایع سیمان ، گچ و آهک
 
کشور ایران با دارا بودن معادن متعدد سیمان ، گچ و آهک یکی از بزرگترین و برترین تولید کنندگان و صادر کنندگان این صنعت در منطقه می باشد و در سراسر کشور دارای کارخانه های سیمان و گچ و آهک می باشد .
شرکت آرتیستون صنعت جهت ارائه خدمات به کارخانه های این صنعت اقدام به طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی مناسب با شرایط این کارخانه ها مطابق جدیدترین استانداره های روز دنیا نموده است و همواره در تلاش است تا خدماتی متفاوت و با کیفیت بالا را به شرکت های تولید کننده این صنعت ارائه نماید.
جرثقیل های سقفی تولید شده توسط شرکت آرتیستون صنعت با در نظر گرفتن شرایط خاص محیطی این صنعت راه حلی مناسب برای جا به جایی در قسمت های مختلف این نوع کارخانجات می باشد . 
یکی از عمده ترین مشکلاتی که در کارخانجات صنایع سیمان ، گچ و آهک شرکت ها با آن روبرو هستند آلودگی محیطی و ذرات معلق و خورنده در این نوع کارخانجات می باشد ، از این رو مهندسین این شرکت با استفاده از فن آوری های نوین در تجهیزات و قطعات مصرفی در جرثقیل ها این مشکل را حل نموده اند و با استفاده از بالابر های خاص این صنعت و عایق بندی در قسمت های مختلف و رنگ آمیزی مطابق شرایط کاری و محیطی جرثقیل هایی مناسب شرایط محیطی الوده را طراحی و تولید می نمایند.
لازم به ذکر است این نوع جرثقیل ها به صورت کاملا سفارشی طراحی و ساخته می شوند و در تمامی مراحل طراحی و تولید از استاندارد های معتبر بین المللی استفاده می شود و همواره شرکت آرتیستون صنعت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که تمامی استاندارد های رعایت شده و گزارش تمامی مراحل از طراحی و ساخت و نصب به مشتریان ارائه می گردد و در پایان گواهی سلامت دستگاه نیز از سوی شرکت های بازرسی استاندارد نیز صادر می شود. 
قابل توجه این که شرکت آرتیستون صنعت جهت جلب رضایت مشتریان خود تمامی جرثقیل های خود را با آپشن های مختلف بنا به درخواست مصرف کننده طراحی و تولید می کند و مهمترین هدف دراین سازمان جلب رضایت کامل مصرف کنندگان محترم می باشد.

تگ ها : صنایع سمان و گچ جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی سازندگان جرثقیل سقفی فروش جرثقیل سقفی طراحی جرثقیل سقفی تولید کننده جرثقیل سقفی ایمنی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی آرتیستون جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت جرثقیل سقفی دماگ جرثقیل سقفی استریت شرکت سازنده جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ورلند جرثقیل سقفی اشتال جرثقیل سقفی کارگاهی جرثقیل سقفی کابین دار قطعات جرثقیل سقفی قیمت جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی شرکت های سازنده جرثقیل سقفی پروژه طراحی جرثقیل سقفی دانلود پروژه طراحی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ضد انفجار فروش جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ویتال نصب جرثقیل سقفی تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی تعمیرات جرثقیل سقفی تعمیر جرثقیل سقفی تعمیرکار جرثقیل سقفی نمایندگی فروش جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل دماگ نمایندگی جرثقیل سقفی استریت جرثقیل سقفی استریت

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo