22612021
info@artistun.com

صنایع مواد شیمیایی

صنایع مواد شیمیایی

طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی مخصوص صنایع تولید مواد شیمیایی
 
شرکت آرتیستون صنعت با طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی خاص و سفارشی  برای شرکت های فعال در صنعت تولید مواد شیمیایی راهکار های مطمئن و ایمن را ارائه می دهد .
 
واحد فنی و مهندسی شرکت ارتیستون با استفاده از فناوری های نوین در صنعت جرثقیل پیشنهاد هایی ویژه برای خطوط تولید و انبار های صنعت تولید مواد شیمیایی دارد.
جرثقیل های سقفی ضد انفجار شرکت آرتیستون صنعت برای سالن های خاص که گاز های آتش زا در ان ها وجود دارند طراحی می شوند و همچنین جرثقیل های سقفی که در انبار های مواد شیمیایی طراحی می شوند تماما مطابق استاندارد های بین المللی می باشند و این اطمینان را به تمام تولید کنندگان مواد شیمیایی می دهد .
تمام قطعات و تجهیزات این نوع جرثقیل های به صورت خاص برای این صنایع طراحی و ساخته می شوند تا اطمینان های لازم را به کارفرما ارائه نمایند .
به عنوان مثال برای تولید محصولات شیمیایی، مواد خام مانند گرانول و محصولات اولیه شیمیایی که به طور موقت ذخیره می شود و حمل و نقل آن به امکانات خاصی نیاز دارد (به عنوان مثال کیسه بزرگ) شرکت آرتیستون ابزار جانبی را تهیه نموده است که ایمنی و اطمینان لازم را به تولید کنندگان جهت جا به جابی و تخلیه و بارگیری این نوع مواد شیمایی می دهد.
 
لازم به ذکر است این نوع جرثقیل ها به صورت کاملا سفارشی طراحی و ساخته می شوند و در تمامی مراحل طراحی و تولید از استاندارد های معتبر بین المللی استفاده می شود و همواره شرکت ارتیستون صنعت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که تمامی استاندارد های رعایت شده و گزارش تمامی مراحل از طراحی و ساخت و نصب به مشتریان ارائه می گردد و در پایان گواهی سلامت دستگاه نیز از سوی شرکت های بازرسی استاندارد نیز صادر می شود. 
قابل توجه این که شرکت آرتیستون صنعت جهت جلب رضایت مشتریان خود تمامی جرثقیل های خود را با آپشن های مختلف بنا به درخواست مصرف کننده طراحی و تولید می کند و مهمترین هدف دراین سازمان جلب رضایت کامل مصرف کنندگان محترم می باشد.

تگ ها : صنایع مواد شمیایی جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی سازندگان جرثقیل سقفی فروش جرثقیل سقفی طراحی جرثقیل سقفی تولید کننده جرثقیل سقفی ایمنی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی آرتیستون جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت جرثقیل سقفی دماگ جرثقیل سقفی استریت شرکت سازنده جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ورلند جرثقیل سقفی اشتال جرثقیل سقفی کارگاهی جرثقیل سقفی کابین دار قطعات جرثقیل سقفی قیمت جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی شرکت های سازنده جرثقیل سقفی پروژه طراحی جرثقیل سقفی دانلود پروژه طراحی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ضد انفجار فروش جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ویتال نصب جرثقیل سقفی تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی تعمیرات جرثقیل سقفی تعمیر جرثقیل سقفی تعمیرکار جرثقیل سقفی نمایندگی فروش جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل دماگ نمایندگی جرثقیل سقفی استریت جرثقیل سقفی استریت

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo