22612021
info@artistun.com

صنایع آهن ، فولاد ، آلومینیوم

صنایع آهن ، فولاد ، آلومینیوم

صنایع آهن ، فولاد و آلومینیوم یکی از بزرگترین صنایع در کشور می باشد و در سراسر کشور دارای کارخانه های متعددی در این ضمینه وجود دارد .

واحد فنی و مهندسی شرکت آرتیستون صنعت راهکار های مناسبی را برای این دسته از تولید کنندگان ارائه می نماید، ما با طراحی و تولید جرثقیل های ویژه این نوع صنایع تمام تلاش خود را کرده ایم تا خواسته مشتریان را تامین کنیم و در فرآیند تولید و انبار محصولات تاثیر بسیار زیادی بگزاریم.

جرثقیل های سقفی طراحی شده برای این نوع صنایع از سرعت بالا و ایمنی بالایی برخوردار هستند و تجهیزات بکار گرفته در این نوع جرثقیل ها با کیفیت و عمر طولانی این امتیاز را به مشتری می دهد تا حداقل میزان خرابی در جرثقیل ها به وجود بیاید و در روند تولید و انبار محصولات و بارگیری محصول اختلالی ایجاد نشود.

ما همچنین پیشنهاد های ویژه ای برای تمام مشتریان در این دسته از صنعت داریم .

امکانات ویژه و قلاب های خاص جابه جایی تولیدات در صنعت آلومینیوم جهت حمل قطعات با ابعاد بزرگ در شرایط محیط اسیدی.

سیستم های کنترل از راه دور و بالابر های خاص با تحمل شرایط کاری سخت در محیط هایی با دمای بالا و گرد و قبار ویژه صنایع آهن.

تجهیزات جانبی مانند سی هوک های برقی جهت انبار در صنایع فولاد با سرعت و میزان عملکرد بالا جهت ایمنی و سرعت در جا به جایی محصولات.

لازم به ذکر است با توجه به این که شرکت آرتیستون صنعت دارای تجربه ساخت انواع جرثقیل و تجهیزات جا به جایی مواد در صنایع فوق می باشد ، همواره آماده ارائه مشاوره و راهکار های مختلف در واحد های مختلف مانند تولید ، انبار ، تعمیرات و دیگر واحد ها می باشد.

خواهشمند است جهت دریافت اطلاعات با واحد فنی و مهندسی شرکت آرتیستون صنعت تماس بگیرید.


تگ ها : صنایع آهن فولاد و آلومینیوم جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی سازندگان جرثقیل سقفی فروش جرثقیل سقفی طراحی جرثقیل سقفی تولید کننده جرثقیل سقفی ایمنی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی آرتیستون جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت جرثقیل سقفی دماگ جرثقیل سقفی استریت شرکت سازنده جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ورلند جرثقیل سقفی اشتال جرثقیل سقفی کارگاهی جرثقیل سقفی کابین دار قطعات جرثقیل سقفی قیمت جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی شرکت های سازنده جرثقیل سقفی پروژه طراحی جرثقیل سقفی دانلود پروژه طراحی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ضد انفجار فروش جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ویتال نصب جرثقیل سقفی تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی تعمیرات جرثقیل سقفی تعمیر جرثقیل سقفی تعمیرکار جرثقیل سقفی نمایندگی فروش جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل دماگ نمایندگی جرثقیل سقفی استریت جرثقیل سقفی استریت

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo