22612021
info@artistun.com

صنایع نیروگاه و انرژی

صنایع نیروگاه و انرژی

طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی صنایع نیروگاهی و انرژی
 
یکی از بزرگترین صنایع کشور ما صنعت نیروگاه و انرژی می باشد و کشور ایران با داشتن انواع نیروگاه های گازی ، آبی و بخار در نقاط مختلف کشور یکی از تولید کنندگان انرژی بزرگ در منطقه می باشد و شرکت های مختلفی در پروژه های این صنعت حضور دارند و همواره در حال اجرای نیروگاه های جدید در سراسر کشور می باشند.
شرکت آرتیستون صنعت نیز با حضور در پروژه های نیروگاهی کشور در تلاش هست همکاری بزرگی با شرکت های پیمانکار در زمینه احداث انواع نیروگاه داشته باشد.
جرثقیل های سقفی شرکت آرتیستون صنعت در حال حاضر نقش مهمی را در تولید ماشین آلات و تاسیسات برای تولید برق را دارند . 
به عنوان مثال، جرثقیل های سقفی در تولید توربین گاز و بخار، که در آن ماشین آلات حساس، باید با دقت میلیمتر جا به جا شوند استفاده می شود.
همچنین برای تعمیر و مونتاژ قطعات در زمان های تعمیرات دوره ای نیروگاه جرثقیل سقفی پشتیبانی ضروری  را در این زمان انجام می دهد.
لازم به ذکر است این نوع جرثقیل ها به صورت کاملا سفارشی طراحی و ساخته می شوند و در تمامی مراحل طراحی و تولید از استاندارد های معتبر بین المللی استفاده می شود و همواره شرکت آرتیستون صنعت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که تمامی استاندارد های رعایت شده و گزارش تمامی مراحل از طراحی و ساخت و نصب به مشتریان ارائه می گردد و در پایان گواهی سلامت دستگاه نیز از سوی شرکت های بازرسی استاندارد نیز صادر می شود. 
قابل توجه این که شرکت آرتیستون صنعت جهت جلب رضایت مشتریان خود تمامی جرثقیل های خود را با آپشن های مختلف بنا به درخواست مصرف کننده طراحی و تولید می کند و مهمترین هدف دراین سازمان جلب رضایت کامل مصرف کنندگان محترم می باشد.

تگ ها : صنایع نیروگاه و انرژی جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی سازندگان جرثقیل سقفی فروش جرثقیل سقفی طراحی جرثقیل سقفی تولید کننده جرثقیل سقفی ایمنی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی آرتیستون جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت جرثقیل سقفی دماگ جرثقیل سقفی استریت شرکت سازنده جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ورلند جرثقیل سقفی اشتال جرثقیل سقفی کارگاهی جرثقیل سقفی کابین دار قطعات جرثقیل سقفی قیمت جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی شرکت های سازنده جرثقیل سقفی پروژه طراحی جرثقیل سقفی دانلود پروژه طراحی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ضد انفجار فروش جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ویتال نصب جرثقیل سقفی تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی تعمیرات جرثقیل سقفی تعمیر جرثقیل سقفی تعمیرکار جرثقیل سقفی نمایندگی فروش جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل دماگ نمایندگی جرثقیل سقفی استریت جرثقیل سقفی استریت

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo