22612021
info@artistun.com

صنایع ذوب و ضایعات

صنایع ذوب و ضایعات

صنایع ذوب وضایعات یکی از بزرگترین صنایع کشور می باشد و کشور ما دارای کارخانه ها و کارگاه های بسیار زیادی در سراسر کشور می باشد که در زمینه ذوب انواع فلزات فعال هستند.
شرکت آرتیستون صنعت با طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی رهکار های نوینی را جهت جا به جایی سریع و مطمئن به صاحبان این صنعت ارائه می نماید.
واحد فنی و مهندسی شرکت آرتیستون صنعت با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در فرآیند طراحی و تولید انواع جرثقیل های کارگاهی و مطابق استاندارد های بین المللی تلاش دارد تا به بهترین نحو خواسته های مشتریان خود را در این صنعت تامین کند.
ما پیشنهاد های ویژه ای برای صنعت ذوب فلزات داریم که می تواند تاثیر بسیار مفیدی در فرآیند خطوط تولید این صنعت داشته باشد و این اطمینان را به تمامی مشتریان خود می دهیم که تمامی تجهیزات استفاده شده در جرثقیل های ویژه صنعت ذوب و ضایعات مطابق استاندارد های روز دنیا می باشد .
برخی از سیستم های مورد استفاده در صنایع ذوب فلزات:
 
سیستم گرپ و چنگک جهت جا به جایی ضایعات و مواد خام افزودنی در ذوب فلزات.
سیستم کابین کنترل اپراتور با امکانات تهویه و شیشه های دو جداره و ایمن.
سیستم اینورتر جهت کنترل سرعت حرکت های جرثقیل و جلوگیری از هر نوع شوک و لرزش جهت جا به جایی پاتیل ذوب.
تجهیزات مقاوم در برابر دمای بالای محیط و گرد و قبار.
سیستم مگنت جهت جا به جایی انواع ضایعات و ورق های فولادی در ظرفیت های مختلف.
 
لازم به ذکر است با توجه به این که شرکت آرتیستون صنعت دارای تجربه ساخت انواع جرثقیل و تجهیزات جا به جایی مواد در صنایع فوق می باشد ، همواره آماده ارائه مشاوره و رهاکار های مختلف در واحد های مختلف مانند تولید ، انبار ، تعمیرات و دیگر واحد ها می باشد.
 
خواهشمند است جهت دریافت اطلاعات با واحد فنی و مهندسی شرکت آرتیستون صنعت تماس بگیرید.

تگ ها : صنایع ذوب و ضایعات جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی سازندگان جرثقیل سقفی فروش جرثقیل سقفی طراحی جرثقیل سقفی تولید کننده جرثقیل سقفی ایمنی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی آرتیستون جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت جرثقیل سقفی دماگ جرثقیل سقفی استریت شرکت سازنده جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ورلند جرثقیل سقفی اشتال جرثقیل سقفی کارگاهی جرثقیل سقفی کابین دار قطعات جرثقیل سقفی قیمت جرثقیل سقفی سازنده جرثقیل سقفی شرکت های سازنده جرثقیل سقفی پروژه طراحی جرثقیل سقفی دانلود پروژه طراحی جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ضد انفجار فروش جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی ویتال نصب جرثقیل سقفی تعمیر و نگهداری جرثقیل سقفی تعمیرات جرثقیل سقفی تعمیر جرثقیل سقفی تعمیرکار جرثقیل سقفی نمایندگی فروش جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل سقفی نمایندگی جرثقیل دماگ نمایندگی جرثقیل سقفی استریت جرثقیل سقفی استریت

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo