22612021
info@artistun.com

لیست اخبار

1395/5/9

رونمایی از لوگو جدید شرکت آرتیستون صنعت

 بدینوسیله به اطلاع تمامی مشتریان گرامی می رساند از این تاریخ لوگو جدید شرکت آرتیستون صنعت جایگزین لوگو قدیمی می باشد و محصولات و تبلیغات این شرکت از این پس با لوگو جدید به نمایش در می آیند .

1395/1/30

دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2008

شرکت آرتیستون صنعت با تلاش مدیران و مهندسین خود موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و قطعات جرثقیل های صنعتی شده است و لازم به ذکر است این شرکت اولین و تنها دارتده گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 از شرکت معتبر جهانی TUV NORD آلمان در ایران می باشد و این افتخار را داریم که همواره شرکتی پیشرو در صنعت جرثقیل باشیم و نیز اولین و تنها برند حرفه ای نیز در صنعت جرثقیل های صنعتی در کشور باشیم.

1395/1/30

تبریک سال نو ایرانی (نوروز باستانی)

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد . امیدواریم و همواره در تلاش هستیم که در سال جدید با توسعه حوزه فعالیت خود و ارائه خدمات بهتر گامی دیگر در صنعت کشور عزیزمان ایران برداریم . مدیریت شرکت آرتیستون صنعت .

1394/8/12

دریافت نمایندگی انحصاری شرکت ریموت کنترل جرثقیل جوکو تایوان

بدینوسیله با افتخار به اطلاع تمامی مشتریان گرامی می رسانیم که شرکت آرتیستون صنعت در راستای گسترش محصولات و خدمات خود موفق به دریافت نمایندگی انحصاری شرکت جوکو تایوان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان در ضمینه انواع ریموت کنترل های مخصوص جرثقیل می باشد شده است. از این پس می توانید ریموت کنترل های شرکت جوکو تایوان را با ضمانت گروه بازرگانی آرتیستون ACG خریداری نمایید.

1394/8/12

راه اندازی سایت جدید آرتیستون

به استحضار تمامی مشتریان گرامی می رسانیم که جهت بهبود در فرایند خدمات خود سایت جدید شرکت آرتیستون صنعت راه اندازی شد.

1393/2/10

پیام تبریک نوروز گروه آرتیستون صنعت

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد . امیدواریم و همواره در تلاش هستیم که در سال جدید با توسعه حوزه فعالیت خود و ارائه خدمات بهتر گامی دیگر در صنعت کشور عزیزمان ایران برداریم . مدیریت گروه آرتیستون صنعت .

1392/10/7

پیام تبریک سال نو میلادی گروه آرتیستون

گروه آرتیستون صنعت سال نو میلادی 2014 را به تمام ایرانیان عزیر مسیحی و تمام جهانیان تبریک می گوید و  آرزوی سالی خوب و همراه با موفقیت و صلح و آرامش در تمام کشور های جهان را دارد . امیدواریم و همواره در تلاش هستیم که در سال جدید میلادی با توسعه حوزه فعالیت خود و ارائه خدمات بهتر گامی دیگر در صنعت کشور عزیزمان ایران برداریم .

1392/9/29

پیام تبریک شب یلدا گروه آرتیستون صنعت

یلدا یعنی بهانه ای برای در کنار هم شاد بودن و زندگی یعنی همین بهانه های کوچک گذرا. یلدا یتان مبارک و زندگیتان پر از بهانه های شاد باد.   مدیریت و کارکنان گروه آرتیستون صنعت شب یلدایی پر از خاطره های شاد برای شما عزیزان و خانواده گرامیتان آرزومنداند.

1392/9/26

کپی برداری از متن صفحات وب سایت شرکت آرتیستون صنعت توسط افراد سود جو به صورت غیر مجاز

  بدینوسیله به اطلاع می رساند تیم واحد مدیریت پایگاه های اینترنتی شرکت آرتیستون صنعت اخیرا در بررسی های خود در فضای اینترنت کشور با وب سایت ها و آگهی های تبلیغاتی و برخی شرکت های که خود را سازنده جرثقیل می نامند روبرو شده که اقدام به کپی برداری از متن ، ایده و تصاویر موجود در وب سایت شرکت آرتیستون صنعت به صورت غیر مجاز نموده اند و نیز برخی از متن آگهی های تبلیغاتی این شرکت در فضای اینترنت را کپی کرده اند .   لازم به ذکر است به اطلاع تمامی مشتریان گروه آرتیستون صنعت و دیگر صنعتگران و هموطنان گرامی در سراسر کشور برسانیم که توجه ویژه به این نوع آگهی ها نموده و هشیار باشید و مراقب سؤاستفاده افراد متقلب که با نام های مختلف قصد فریب شما عزیزان را دارند باشید و در صورت مشاهده هر نوع مورد مشکوک با شماره خط ویژه شرکت آرتیستون صنعت - واحد مدیریت پایگاه های اینترنتی تماس بگیرید .     تذکر : هر گونه کپی برداری از متن ، ایده ، تصاویر وب سایت شرکت آرتیستون صنعت بدون مجوز کتبی مطابق قانون جرم محسوب می شود و پیگرد قانونی دارد.  وبسایت شرکت آرتیستون صنعت  درستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور به ثبت رسیده است وتمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. لینک استعلام وب سایت : http://www.samandehi.ir   قانون جرائم رایانه‌ ای   فصل سوم :  سرقت و كلاهبرداری مرتبط با رایانه  ماده  12 ـ  هركس به طور غیرمجاز داده‌های متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ها در اختیار صاحب آن باشد، به جرای نقدی از یك میلیون (1.000.000) ریال تا بیست میلیون (20.000.000) ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یك روز تا یك سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000) ریال تا بیست میلیون (20.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.

1392/3/13

اعطاای نمایندگی فعال

شرکت آرتیستون صنعت در راستای تسهیل امور فروش ، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش انواع جرثقیل سقفی ، دروازه ای ، بازوئی ، وینچ و بالابر و دیگر محصولات خود در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ کشور نمایندگی فعال می پذیرد. جهت دریافت شرایط اعطای نمایندگی با شماره تلفن 21 20 61 22 - 021 تماس حاصل نمائید .

1391/12/27

پیام تبریک سال نو ایرانیان گروه آرتیستون صنعت

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد . امیدواریم و همواره در تلاش هستیم که در سال جدید با توسعه حوزه فعالیت خود و ارائه خدمات بهتر گامی دیگر در صنعت کشور عزیزمان ایران برداریم . مدیریت گروه آرتیستون صنعت .      

1391/10/5

پیام تبریک سال نو میلادی گروه آرتیستون صنعت

گروه آرتیستون صنعت سال نو میلادی 2013 را به تمام ایرانیان عزیر مسیحی و ارامنه و تمام جهانیان تبریک می گوید و با آرزوی سالی خوب و همراه با موفقیت و صلح و آرامش در تمام کشور های جهان ... امیدواریم و همواره در تلاش هستیم که در سال جدید میلادی با توسعه حوزه فعالیت خود و ارائه خدمات بهتر گامی دیگر در صنعت کشور عزیزمان ایران برداریم .

1391/9/11

راه اندازی اولین و تنها فروشگاه اینترنتی ویژه فروش تجهیزات و قطعات جرثقیل به صورت آنلاین در کرین شاپ توسط واحد فروش و بازاریابی شرکت آرتیستون صنعت

واحد فروش و بازاریابی شرکت آرتیستون صنعت جهت سهولت در خرید قطعات و تجهیزات انواع جرثقیل سقفی , جرثقیل دروازه ای , جرثقیل بازوئی , وینج و بالابر و دیگر تجهیزات جرثقیل اقدام به راه اندازی وب سایت ویژه ای به صورت فروش آنلاین تجهیزات جرثقیل با نام فروشگاه کرین شاپ نموده است , امید است با ارائه خدماتی جدیدتر در وب سایت فروشگاه کرین شاپ گامی در عرصه صنعت جرثقیل برداشته باشیم . وب سایت کرین شاپ متشکل از تیم فنی و با دانش کافی از صنعت جرثقیل به عنوان اولین و تنها وب سایت جهت خرید آسان تجهیزات انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازوئی ، وینچ و بالابر به صورت آنلاین طراحی شده است و در تمام صفحات سایت تلاش بر این بوده است تا دسترسی آسان و سریع برای شما عزیزان در اولویت قرار گیرد و تیم طراحی تلاش نموده تا با طراحی ساده سایت فضای زیبا و به دور از خستگی و رنگ های تند فراهم آورد و تیم فنی سایت نیز تلاش کرده است تا اطلاعات مفید را با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای بین المللی یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات صنعتی برای شما عزیزان فراهم نمایند . در مشخصات محصولاتی که در وب سایت جهت فروش ارائه میگردد تلاش شده مشخصاتی اصلی و مهم در اختیار مشتریان قرار گیرد و در صورت نیاز به مشخصات بیشتر می توانید به صفحه دانلود کاتالوگ مراجعه نمایید .  امید است تلاش تمامی همکاران ما در تیم فنی و پشتیبانی سایت رضایت شما را فراهم آورده باشد و خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را درباره تمامی صفحات وب سایت کرین شاپ با ما در میان بگذارید و ما نیز تلاش میکنیم تا در راستای بهبود هر چه بهتر خدمات خود تلاش کنیم .   آدرس اینترنتی وب سایت کرین شاپ :  http://www.craneshop.net

1391/8/2

فروش ویژه محصولات به مناسبت سالگرد تاسیس شرکت آرتیستون صنعت

به مناسبت سالگرد تاسیس گروه آرتیستون صنعت از تاریخ 1 آبان تا 13 آبان برابر با روز عید غدیر خم محصولات مجموعه گروه آرتیستون با تخفیف ویژه در سراسر کشور ارائه می گردد .  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 21 20 61 22  تماس حاصل نمائید .

1391/6/9

ساخت جرثقیل دروازه ای 1000 تنی در بوشهر

  بزرگترین جرثقیل دروازه‌ای خاورمیانه توسط شرکت صنعتی دریایی ایران و به دست متخصصان داخلی ساخته شد. این جرثقیل دارای 108 متر ارتفاع و سه‌هزار و 700 تن وزن است که دارای ظرفیت باربری یک‌هزار تن است   این جرثقیل دارای طول دهانه آن 153 متر است که طول خط ریل مسیر حرکت جرثقیل 440 متر است و برای ساخت و برپایی این جرثقیل 600 میلیارد ریال هزینه شده است .   کالسکه بالای این جرثقیل شامل دو هوک 300 تنی و کالسکه پایین نیز یک هوک 500 تنی و یک هوک فرعی با ظرفیت 30 تن برای بلند کردن بارهای سبک دارد .   وزن کلی جرثقیل سه هزار و 700 تن شامل سه هزار و 400 تن وزن سازه و 300 تن وزن ماشین‌آلات، تجهیزات برق و مکانیک است .   ساخت پایه‌های این جرثقیل به صورت هشتی‌شکل  بوده و  در هر طرف روی 24 چرخ و در مجموع 48 چرخ نصب شده است که نیروی محرکه آن توسط الکتروموتورهای نصب شده روی چرخ ها تامین می‌شود .

1391/6/1

ثبت نام دوره های آموزشی ویژه شهریور

  شرکت آرتیستون صنعت در راستای ارائه خدمات آموزشی خود اقدام به برگزاری دور های آموزش تعمیرات و نگهداری انواع جرثقیل های سقفی ، دروازه ای و بازوئی نموده است ، بدینوسیله از شرکت های صنعتی مانند نفت ، گاز، پتروشیمی ، نیروگاه ، پالایشگاه ، فولاد ، خودرو سازی و دیگر کارخانه های صنعتی دعوت به عمل می آید جهت حضور پرسنل تعمیرات و نگهداری خود و کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری ماشین آلات و تجهیزات جابه جایی خود جهت حضور در دور های فوق سریعا" اقدام نمائید ، لازم به ذکر است دوره های فوق ویژه شهریور ماه می باشد . جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 21 20 61 22 - 021 تماس حاصل نمایید .

1391/5/31

پیام تسلیت گرو ه آرتیستون صنعت به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

  خشم طبیعت حادثه ای مرگبار آفرید و تعدادی از هم میهنانمان ما را در خطه آذربایجان شرقی از ما گرفت و مردم ایران زمین را عزادار زلزله ای مرگبار کرد .   پرسنل گروه آرتیستون صنعت در همنوایی با مردم بزرگوار ایران زمین ، این مصیبت جانگداز را به بازماندگان تسلیت عرض نموده و خود را در غم ایشان شریک می داند.   همه با هم بشتابیم برای یاری رسانی به هم میهنانمان ... 

1391/4/26

راه اندازی پایگاه اینترنتی شرکت آرتیستون صنعت در مرداد ماه 1391

  جهت دسترسی سریع و آسان به اطلاعات شرکت آرتیستون صنعت و آشنایی با فعالیت ها و محصولات گروه آرتیستون پایگاه جدید اینترنتی شرکت آرتیستون در مرداد ماه 1391 به بهره برداری رسید و امید است که با اطلاعات و مطالب مفید این پایگاه گامی دیگر جهت ارائه خدمات با کیفیت بالا و در سطح استاندارد های بین المللی بر داریم ، شما می توانید اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات ما را در این پایگاه دریافت نمایید و دسترسی سریع و آسانی به اطلاعات فنی ، کاتالوگ ها و استانداردها و سیستم فعالیت گروه آرتیستون را داشته باشید .

1391/4/26

حضور گروه آرتیستون صنعت در همایش بزرگان کار آفرین کشور در سال 1390 و دریافت تندیس کار آفرین برتر

  همیشه کوشیده ایم و تلاش کرده ایم تا بهترین خود باشیم و با حضور در مجامع بین المللی جزئی تاثیر گذار در صنعت کشور باشیم و با کار آفرینی و بهره مندی از منابع انسانی و مالی داخل کشور و با ایجاد شغل برای مهندسین جوان در کنار مهندسین با سابقه و با تجربه گامی جهت ارائه خدماتی نوین و با کیفیت ارائه نماییم ، از این رو با حضور در همایش و نمایشگاه بزرگان کار آفرین کشور که در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما در اسفند ماه 1390 برگزار شد تلاش کردیم به این مهم برسیم .

1391/4/26

دریافت گواهینامه ISO 9001-2008 (مدیریت کیفیت و مشتر مداری) از شرکت TUV CERT

بار دیگر با تلاش و پشتکار مدیران و مهندسین شرکت آرتیستون صنعت توانستیم گامی دیگر در بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود برداریم و افتخار این را داریم تا اولین و تنها دارنده گواهینامه ISO 9001-2008 درکشور برای ساخت انواع تجهیزات جابه جایی مواد و جرثقیل های سقفی ، دروازه ای و بازوئی باشیم ، امید است هر روز با یاری پروردگار گامی برای افزایش کیفیت محصولات و خدمات خود بر داریم و همچنان بتوانیم در کنار صنعت گران محترم برای کشور عزیزمان ایران گامی هر چند کوچک برداریم و خدماتی بهتر ارائه نماییم... 

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo