22612021
info@artistun.com

محدود کننده بار جرثقیل

محدود کننده بار جرثقیل

سیستم های محدود کننده بار غیر مجاز جرثقیل یکی از قطعات بسیار مهم در صنعت جابجایی اجسام هستند.

این سیستم ها جهت ایمنی بالا و کنترل مقدار بار مجاز که توسط بالابر جرثقیل بلند می شود کاربرد دارند.

سیستم محدود کننده بار غیر مجاز برای انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و دیگر تجهیزات بلند کردن اجسام استفاده می شود و با تنظیم مقدار بار مجاز نسبت به ظرفیت بالابر جرثقیل تنظیم می شود و از بلند کردن اجسام با وزن بیش از ظرفیت تعیین شده جلوگیری می کند و باعث جلوگیری از حوادثی مانند پاره شدن سیم بکسل و سقوط بار و از خسارات دیگر که ناشی از این حوادث می باشند نیز پیشگیری می کند.

ایمنی و دقت بسیار بالای این قطعه در صنعت جرثقیل امری بسیار مهم و حیاتی می باشد ، شرکت آرتیستون صنعت با استفاده این سیستم در تمامی محصولات خود ایمنی و اطمینان بالا را از بلند کردن اجسام با ظرفیت مجاز برای کارفرمایان فراهم می کند.

شرکت آرتیستون صنعت با توجه به واردات و فروش سیستم محدود کننده بار جرثقیل و با همکاری شرکای خارجی خود آماده ارائه این قطعه به تمامی مصرف کنندگان نهایی و دیگر صنعت گران در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل ، وینچ ، بالابر و دیگر تجهیزات بلند کردن اجسام می باشد.

همچنین می توانید جهت مشاوره و انتخاب دقیق سیستم مورد نیاز خود با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره آماده ارائه بهترین پیشنهاد ها برای صنایع مختلف می باشیم.


سرویسهای مرتبط

تست و بازرسی

...

ادامه
مشاوره

...

ادامه

تگ ها : جرثقیل سقفی ایمنی جرثقیل محدود کننده بار غیر مجاز جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی جرثقیل دروازه ای دانفوس ایتالیا نمایندگی فروش محدود کننده بار غیر مجاز جرثقیل جرثقیل سقفی لود سل لود لیمیتر لود لیمیتر مکانیکی سیستم محدود کننده بار جرثقیل بالابر جرثقیل وینچ جرثقیل طراحی و ساخت جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت فروش لود لیمیتر مکانیکی قطعات جرثقیل سقفی تجهیزات جرثقیل سقفی بهینه سازی جرثقیل صنعتی مدرنیزاسیون فروش قطعات جرثقیل سقفی قیمت جرثقیل سقفی فروش تجهیزات جرثقیل سقفی

سفارش آنلاین " محدود کننده بار جرثقیل " از طریق وب سایت کرین شاپ

اولین و تنها فروشگاه تخصصی تجهیزات و قطعات انواع جرثقیل کارگاهی

هرگونه کپی برداری از طرح،ایده و متن بدون مجوز کتبی از مالک وبسایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد این وبسایت درستاد ساماندهی اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت آرتیستون صنعت می باشد. 2016-2009 © ARTISTUN.
http://acontimo.ro http://vreauvizionare.ro acontimo