درباره شرکت آرتیستون صنعت

 

شرکت “آرتیستون صنعت” در سال 1388 شمسی (2009 میلادی) تاسیس و فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل صنعتی و تجهیزات اصلی جرثقیل و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام در کارخانجات صنایع مختلف آغاز کرد.

آرتیستون صنعت به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی، بالابر بکسلی، بالابر زنجیری و انواع لوازم جانبی جرثقیل صنعتی می باشد.

آرتیستون” از نام های کهن ایران زمین و نام دختر پادشاه ایران کورش کبیر به معنای راستی و درستی می باشد.

پیام و اعتقاد ما همواره این است که “راه در جهان یکی است و آن راه راستی است” (زرتشت).

جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت
جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت
جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت
آرتیستون صنعت
شرکت آرتیستون صنعت

شرکت آرتیستون صنعت اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش و خدمات پس از فروش انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی در ایران می باشد.

طراحی و تولید تمام محصولات ما مطابق استاندراد کشور آلمان و اتحادیه اروپا می باشد.

همچنین شرکت آرتیستون صنعت عضوء اتاق بازرگانی ایران و آلمان می باشد.

blank
آرتیستون صنعت ایران و آلمان
اتاق بازرگانی ایران و آلمان

پروژه مجتمع صنعتی بین المللی آرتیستون صنعت

شرکت آرتیستون صنعت در راستای توسعه فعالیت خود و طراحی و تولید محصولات جدید مطابق استاندارد های بین المللی جهت فروش و صادرات به کشور های منطقه، با همکاری و سرمایه گزاری شرکت های بین المللی خارجی اقدام به راه اندازی مجتمع صنعتی تولید تجهیزات و قطعات مورد استفاده در انواع جرثقیل کارگاهی و صنعتی واقع در استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد، منطقه ویژه اقتصادی بجنورد نموده است.

لازم به ذکر است پروژه فوق در نوع خود برای اولین بار در این سطح در کشور و منطقه اجرا می شود و تمامی طراحی پروژه بر اساس استاندارد های بین المللی و با فن آوری نوین در حال اجرا می باشد و با توجه به گستردگی و حجم پروژه فوق، شرکت آرتیستون صنعت در حال تلاش برای بهره برداری در اسرع وقت می باشد.

چرا آرتیستون !؟

همیشه برای یک انتخاب و تصمیم درست باید تحقیق کرد و بر اساس دلایل منطقی و قانع کننده ای انتخاب صورت پذیرد.
ما چند دلیل را در اینجا برای شما ذکر کرده ایم که چرا محصولات شرکت ما را انتخاب کنید.

جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت

گروه جرثقیل آرتیستون

 

گروه جرثقیل آرتیستون با نام اختصاری و بین المللی ACG به صورت تخصصی در زمینه واردات و فروش انواع محصولات جرثقیل صنعتی و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام فعالیت دارد.

ما با داشتن تیم حرفه ای و متخصص همواره تلاش می کنیم محصولات با کیفیت بالا را از برترین تولید کنندگان سراسر جهان با بهترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن برای طیف گسترده ای ازمشتریان خود در صنایع مختلف تامین نماییم.

گروه بازرگانی آرتیستون
keyboard_arrow_up